Жовтоводський методичний портал

Чемпіонат України з сумо

9 квіт. 2014
Нещодавно в ДЮСШ відділу освіти була відкрита секція сумо, але певні результати з цього видовищного виду спорту школа має вже сьогодні.

27-29 березня в місті Артемівськ Донецької області відбувся чемпіонат України з сумо. Змагання проходили серед юнаків та дівчат в трьох вікових групах до 12 років, до 14 років та до 16 років. Найбільш вдало виступили Бордінських Софія та Гарькавая Катерина. Софія  стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 30кг серед дівчат до 12 років та у ваговій категорії 33 кг серед дівчат до 14 років. Катерина стала чемпіонкою у ваговій категорії 33 кг серед дівчат до 12 років та виборола друге місце у ваговій категорії серед дівчат до 14 років.

Чемпіонський титул у ваговій категорії 65 кг серед юнаків до 14 років виборов Муха Кирило.  Cрібними призерами у своїх вагових категоріях серед юнаків та дівчат до 14 роківстали: Грабовенко Влад, Прехрест Анастасія, Шевченко Богдан.

Бронзові нагороди серед юнаків та дівчат до 14 років дісталися:Ісігоровій Анастасії, Перехрест Руслані, Риньді Марії, Недєльському Кирилу, Манько Кирилу, а ПерчунСабріна   посіла третє місце, але у віковій групі серед дівчат до 16 років. Крім того, команда дівчат, які представляли команду Дніпропетровської області – Перехрест Анастасія, Перехрест Руслана, Риньдя Марія, Гарькавая Катерина – взяли участь у командних змаганнях стінка на стінку, де посіли друге командне місце.

Спортсмени підтвердили високий рівень проведення змагань та більш детально познайомилися з церемоніалом, який відбувається перед кожною зустріччю. Незважаючи на те  що цей вид спорту тільки почав розвиватися в нашому місті, всій команді, яка взяла участь у змаганнях не було рівних.

Тож адміністрація та тренерсько-викладацький колектив вітає спортсменів, їх тренерів та батьків і бажає нових спортивних досягнень

Готували спортсменів тренери: Євген Анатолійович Шутенко, Олександр Олександрович Сігарьов, Микола Вікторович Дурнєв, Олександра Ігорівна Турбаєвська, Володимир Григорович Лепехо, Сергій Анатолійович Каліян.